Thursday, October 15, 2009


8 boxes of cereal, 6 cinnamon rolls, 6 packages of pizza rolls, 6 boxes of Go Gurts, 8 brownies, 6 cookie mixes, 3 tooth paste, 2 boxes of Kleenex ALL FOR $42.00

2 comments:

Kellie Knapp said...

that's less than a dollar per item! Oh GURL... you are good :) Teach me everything you know!

Liz - Jess said...

Love it! I really need to get back to this.